Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Maszyny Pakującej/ Aparatowy Obróbki Surowca

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA "MLEKPOL' W GRAJEWIEO firmie

  • Niklowa 4, Bydgoszcz, Polska
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA "MLEKPOL' W GRAJEWIE

Niklowa 4

Bydgoszcz

SM Mlekpol Twórca takich marek jak: "Łaciate", "Milko" i "Mazurski Smak", a także jeden z dwudziestu największych przetwórców mleka w Europie.
w ZMP Bydgoszcz, ul. Niklowa 4

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa maszyn i linii pakujących oraz realizacja założonego planu produkcji
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń na zmianie
  • Zgłaszanie awarii i wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyny
  • Zapewnienie ciągłości procesów technologicznych
  • Obsługa systemu zarządzania instalacjami,
  • Nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych- obróbka termiczno-mechaniczna mleka

Wymagania:

  • Średnie wykształcenie lub zawodowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego reagowania na nieprawidłowości i rozwiązywanie problemów
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Mile widziane- uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - praca w systemie 3 zmianowym
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Pełen pakiet socjalny
  • Możliwość pracy z najnowocześniejszą technologią
  • Zdobycie cennego doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania
lub dostarczenie do działu KADR ul. Niklowa 4 - Osowa Góra.

Ogłoszenie archiwalne