Ta oferta pracy jest nieaktualna od 62 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyny pakującej

  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 17.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

    Polska firma, zajmująca się produkcją suplementów diety oraz produktów spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci kapsułek, tabletek, saszetek itp..

    Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

    Zakres obowiązków:

    • Bezpośrednia obsługa maszyny pakującej.
    • Kontrola procesu technologicznego.
    • Kontrola maszyn pakujących, zgłaszanie usterek i przeprowadzanie prostych konserwacji.
    • Prowadzenie dokumentacji technologicznej.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnych maszynach-mile widziane!
    • Umiejętności techniczne.
    • Zapał i zaangażowanie w pracy.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej, lub chęć jej wyrobienia.

    Oferujemy:

    • Stałą i stabilną pracę.
    • Umowę o pracę.
    • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia: 3500-4950 zł brutto
    • Pracę 2-zmianową od poniedziałku do piątku.
    • Pełne zaplecze socjalne i miłą atmosferę w pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Ważne! Abyśmy mogli uwzględnić Twoją aplikację konieczne jest wklejenie w CV lub zaznaczenie na formularzu rejestracyjnym następującej zgody na przetwarzanie danych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnianie swoich danych osobowych do celów związanych z prowadzonymi obecnie oraz w przyszłości procesami rekrutacji.

    Administratorami  danych osobowych są Logart Sp. z o.o., adres siedziby: ul. 1 Maja 14/2E, 96-300 Żyrardów, NIP: 8381852559 oraz Logart, adres siedziby: ul. Armii Krajowej 41, 96-314 Baranów, NIP: 8381256389. Dane osobowe mogą być udostępnione potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom współpracującym z Administratorami. Administratorzy przekazują dane osobowe kandydata potencjalnemu pracodawcy tylko po telefonicznym poinformowaniu kandydata kto jest pracodawcą. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, włączając w to prawo do ich usunięcia. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przez Administratorów znajdują się na stronie http://www.logart.com.pl/index.php/rodo/