Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyny pakującej

BEZGLUTEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Posądza (pow. proszowicki)

    Posądza (pow. proszowicki), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pakowanie pieczywa i wyrobów cukierniczych na maszynie pakującej

  • Przygotowanie urządzeń i narzędzi do pracy

  • Prawidłowa eksploatacja przydzielonych maszyn i urządzeń

  • Pobieranie i dostarczanie materiałów potrzebnych do produkcji

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały eksploatacyjne do działu zakupów

  • Prawidłowe oznaczenie produktów

  • Pomoc przy krojeniu i przygotowywaniu pieczywa do pakowania

  • Utrzymanie w czystości urządzeń, narzędzi oraz stanowiska pracy

  • Regularne uzupełnianie dokumentacji i formularzy

  • Pomoc w przygotowaniu i sporządzaniu comiesięcznych inwentaryzacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe

  • mile widziane doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku

  • praca w zespole i pod presją czasu

  • praca w systemie akordowym

  • Pracy w systemie zmianowym

  • zdolności organizacyjne, dokładność i zdyscyplinowanie

  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie

  • wynagrodzenie akordowo-premiowe

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej

  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

BEZGLUTEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy liderem produkcji artykułów bezglutenowych oraz niskobiałkowych na rynku polskim od ponad dekady. Z dużym powodzeniem nasze wyroby zdobywają również rynki zagraniczne. Produkujemy według innowacyjnych receptur i technologii w naszym zakładzie, który przeznaczony jest tylko i wyłącznie do produkcji bezglutenowej.

Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści. Posiadamy własne laboratoria: badawcze oraz rozwojowo - wdrożeniowe.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.