Ta oferta pracy jest nieaktualna od 69 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyny Produkcyjnej

  • Poniatowa, lubelskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 07.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Nowoczesna firma o ugruntowanej pozycji lidera w Polsce i Europie Środkowej w produkcji i dystrybucji produktów użytku domowego poszukuje kandydatów do pracy w zakładzie produkcyjnym w Poniatowej na stanowisku

    Miejsce pracy: Poniatowa
    (nr ref. PROD/PON)

    Zadania:

    • Obsługa maszyn i urządzeń na stanowisku produkcyjnym,
    • Bieżące utrzymywanie stanowiska w czystości,
    • Prace manualne związane z pakowaniem,

    Oczekujemy:

    • Zdolności manualnych,
    • Gotowości do pracy w systemie zmianowym,
    • Komunikatywności, dyspozycyjności, uczciwości,
    • Umiejętności pracy w zespole,

    Oferujemy:

    • Pracę zmianową w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
    • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, listu motywacyjnego) z zaznaczonym symbolem referencyjnym klikając w przycisk Aplikuj.

    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    Oświadczenia na potrzeby rekrutacji

    W związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych Stella Pack S.A z siedzibą w Lubartowie, ul.Krańcowa 67 przekazuje informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

    Informacja Administratora danych osobowych dla Kandydata do pracy

    [Administratorzy]

    Administratorami danych osobowych są Spółki:

    1. Stella Pack S.A z siedzibą w Lubartowie, ul.Krańcowa 67
    2. Kontakt z administratorami jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail [email protected] lub pisemnie na niżej wskazane adresy siedzib administratorów.
    3. We wszystkich sprawach z zakresu ochrony danych osobowych może Pani/Pan kontaktować się z wyznaczonymi przez administratorów Inspektorami Ochrony Danych. Taki kontakt może się odbyć drogą elektroniczną na adresy e-mail lub pisemnie na adresy korespondencyjne wskazane poniżej.

    [Przetwarzanie danych]

    Administratorzy mogą przetwarzać Pani/Pana dane w celu:

    1)       przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych w tym celu,

    2)       przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych w tym celu.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów.

    [Okres przechowywania danych]

    1. W przypadku wyrażenia zgody na udział w bieżącym procesie rekrutacyjnym, Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do 14 dni od dnia jego zakończenia.
    2. W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych, Pani/Pana dane będą przechowywane do 5 lat od momentu wysłania aplikacji lub do momentu wycofania zgody.

    [Przekazywanie danych]

    1. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom i organom upoważnionym do przetwarzania tych danych na podstawie przepisów prawa.
    2. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratorów, m.in. dostawcom usług IT, biurom pośrednictwa pracy, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorami i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratorów.

    [Pani/Pana prawa]

    1. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.
    2. Przysługuje Pani/Panu prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratorów Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi.
    3. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratorów, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
    4. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo jej wycofania.

    1)      Zgodę można odwołać w każdym czasie w oddziale lub wysyłając e-mail na adres [email protected]   albo pismo na adres Stella Pack S.A. ul. Krańcowa 67, 21-100 Lubartów.

    2)      Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    1. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorami lub z wyznaczonym przez Spółki Inspektorami Ochrony Danych, korzystając ze wskazanych poniżej danych kontaktowych.
    2. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w Polsce.

    [Administratorzy i dane kontaktowe administratorów i Inspektorów Ochrony Danych]

    Stella Pack S.A. ADO:: Stella Pack S.A. z siedzibą w Lubartowie, ul.Krańcowa 67; e-mail: [email protected]; tel: 81 852 67 00

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.