Oferta pracy

Operator maszyny produkcyjnej

POLMASK sp. z o.o.O firmie

4 000‐4 992 zł brutto / mies.
  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Polmask jest jednym z wiodących producentów jednorazowej konfekcji medycznej oraz ochronnej na polskim rynku. Ciągły i dynamiczny rozwój produkcji stwarza kolejne stanowiska w naszej firmie. Współpracujemy z dużymi wiodącymi sieciami handlowymi obecnymi na Polskim rynku.

Opis stanowiska:

  • obsługa linii produkcyjnej
  • realizacja procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcjami i planem produkcji
  • wytwarzanie produktu zgodnie z normami i wymogami jakościowymi
  • dokonywanie analizy, pomiarów oraz sprawdzanie jakości produktu
  • zapewnienie ciągłości produkcji
  • nadzór procesu produkcji
  • praca w systemie dwu zmianowym
  • prowadzenie dokumentacji produkcji / dziennik produkcji
  • dbałość o stanowisko pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • umiejętności obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi serwisowych
  • doświadczenie na stanowisku utrzymaniu ruchu będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • miejsce pracy w Poznaniu
  • pracę w młodym i energicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • atrakcyjny system premiowania zależny od wykonanej ilości oraz jakości produktu końcowego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy