Oferta pracy

Operator maszyny produkującej kosmetyki

MARION Sp. z o.o.O firmie

MARION Sp. z o.o.

Chwaszczyńska 131A

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn do produkcji bieżących zleceń produkcyjnych;

  • dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń;

  • pilnowanie procesu produkcyjnego oraz jego jakość;

  • współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji

  • jesteś samodzielny/a, precyzyjny/a;

  • posiadasz umiejętność pracy w zespole;

  • jesteś dokładny/a;

  • odpowiada Ci praca zmianowa.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie;

  • pracę w zgranym zespole i bardzo dobrej atmosferze;

  • możliwość rozwoju;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • dofinansowanie do karty MultiSport;

  • dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, wyprawki dla młodych rodziców i in.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

Marion jest polskim przedsiębiorstwem posiadającym ogromne doświadczenie rynkowe, wykwalifikowaną kadrę, a także umiejętności reagowania na potrzeby rynkowe. Firma specjalizuje się głównie w kosmetykach oraz w produktach dezynfekujących. Marion to także producent private label. Oferuje pełne wsparcie i fachową obsługę na każdym etapie powstawania produktu, od tworzenia receptury, poprzez produkcję i konfekcjonowanie kosmetyków.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Praca na dwie/trzy zmiany.

Przewiń do profilu firmy