Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyny

Eurosystem Polska Sp. z o.o. Sp.k.

3 5005 500 brutto / mies.

Wiejska 13

Przywory (pow. opolski)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa linii produkcyjnej

  • rozliczanie kart produkcyjnych po zakończonych zmianach wg zakładowych standardów

  • przyjmowanie, wydawanie, weryfikowanie ilościowe i jakościowe towarów,

  • rozmieszczanie towarów na magazynie produkcyjnym

Nasze wymagania

  • posiadanie zdolności manualnych,

  • gotowość do zdobycia uprawnień zezwalających na kierowanie wózkami jezdniowymi,

  • zaangażowanie, uczciwość

  • doświadczenie w pracy na produkcji lub w magazynach mile widziane

To oferujemy

  • stałą umowę o pracę

  • pracę w młodym zespole

  • wynagrodzenie dwuskładnikowa: podstawa + premia

  • ubezpieczenie medyczne LUXMED

  • karta OKSYSTEM

Projektowanie, produkcja i dystrybucja produktów do izolacji i wentylacji dachów skośnych oraz elewacji. W ofercie ponad 345 produktów obejmujących membrany dachowe, wiatroizolacyjne, paroizolacyjne oraz akcesoria dachowe.

Przewiń do profilu firmy

Oferty wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres firmy Eurosystem Polska Sp. z o.o. Sp.K., ul. Wiejska 13, 46-055 Przywory.