Oferta pracy

Operator Maszyny Sitodrukowej - Lakierowanie UV

Opolgraf S.A.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Mieczysława Niedziałkowskiego 8

Opole

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn sitodrukowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie przy obsłudze maszyn do sitodruku (lakierowanie UV)

  • ustawianie parametrów maszyny

  • zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn

  • kontrola jakości produktów zgodnie z oczekiwanym standardem

  • zorientowanie na jakość, rzetelność, dokładność i dbałość o szczegóły

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe, karty FIT/Sport

  • premie świąteczne oraz dofinansowanie do wypoczynku

  • bezpłatny parking dla pracowników

  • stabilne warunki zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • kontakt z najnowocześniejszą technologią poligraficzną

Drukarnia „Opolgraf” S.A. znajdująca się w fazie intensywnego rozwoju i inwestowania, posiadająca certyfikat ISO 9001:2015, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Operator Maszyny Sitodrukowej (lakierowanie UV).

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji (CV, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) za pomocą przycisku Aplikuj.