Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyny sztancującej

  • Andrychów, Wadowice, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 30.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy opakowania z papieru i tektury dla wielu branż w Polsce i na świecie. W związku z dalszym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Operator Maszyny Sztancującej Typu Bobst
    Miejsce pracy: Andrychów, Wadowice (okolice)

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Umiejętność obsługi tego typu maszyn – wskazane 2 lata BOBST,
    • Sprawne czytania dokumentacji technicznej,
    • Zdolności manualne,
    • Wykształcenie techniczne lub poligraficzne – mile widziane,
    • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

    Obowiązki:

    • Obsługa i ustawianie,
    • Kontrola jakości pracy,
    • Raportowanie wykonanej pracy,
    • Dokonywanie prostych napraw i prac konserwacyjnych maszyny,
    • Praca na 3 zmiany.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku przez spółkę GRANPAK Sp. J. M. Korczak, R. Marczak z siedzibą w Bulowicach (32-652) Skotnica 75, zwaną dalej Administratorem Danych Osobowych, w celu rekrutacji. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną, księgową lub prawną administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.