Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyny Sztancującej

IPAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Chmielowice (pow. opolski)

    Chmielowice (pow. opolski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyny sztancującej.

  • przygotowanie narzędzi i urządzeń do pracy,

  • kontrola jakości wykrawanych/tłoczonych materiałów zgodnie z procedurami,

  • zgłaszanie potrzeb remontowych oraz uwag odnośnie stanu technicznego maszyn i urządzeń,

  • raportowanie wyników pracy,

  • bieżąca konserwacja,

  • zachowanie czystości i porządku na maszynie i stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • minimum 2- letnie doświadczenie w obsłudze maszyn sztancujących,

  • podstawowa znajomość obsługi komputera,

  • wykształcenie średnie techniczne,

  • dokładność,

  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o wysoko ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w przyjaznym środowisku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwości rozwoju umiejętności zawodowych,

  • umowę o pracę,

  • zakwaterowanie,

  • pomoc w relokacji,

  • pracę w systemie 3-zmianowym.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Firma IPAK Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu to dynamicznie rozwijająca się drukarnia offsetowa specjalizująca się w produkcji opakowań z tektury litej.

Przewiń do profilu firmy