Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyny sztancująco-przewijającej

Novacode Sp. z o.o.

  • Białe Błota (pow. bydgoski)

    Białe Błota (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń specjalistycznych,

  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,

  • Rozliczanie surowców i wyrobów gotowych,

  • Kontrola jakości zgodnie z przyjętymi procedurami.

Nasze wymagania

  • Uczciwość,

  • Umiejętności techniczne i manualne,

  • Chęć podwyższania swoich kwalifikacji,

  • Szczególna staranność przy wykonywaniu pracy,

  • Dokładność i odpowiedzialność,

  • Umiejętność do pracy w zespole,

  • Otwartość na nowe projekty i zmiany;

To oferujemy

  • Całościowe przeszkolenie z zakresu obsługi maszyn i urządzeń,

  • Ciekawą pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Miła atmosferę w pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

  • Prace w nowoczesnym parku maszynowym,

  • Praca w systemie zmianowym: 06:00-18:00 ; 18:00-06:00,

  • Cztery dni pracy/ cztery dni wolne.

W Novacode od wielu lat zajmujemy się identyfikacja towarów. Każdego dnia produkujemy i dostarczamy naszym Klientom materiały do znakowania w tym najbardziej popularne etykiety samoprzylepne, które używane są praktycznie w każdej branży.

Przewiń do profilu firmy

Siedziba firmy bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta (autobusy międzygminne).

Dołącz do naszego zespołu !!!

Prosimy o załączenie CV w odpowiedzi na ogłoszenie!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami!