Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyny

Nova Trading S.A.O firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie materiału do produkcji

  • obsługa maszyny do szlifowania blach - Imeas

  • kontrolowanie procesu

  • zabezpieczenie wyprodukowanych materiałów

  • obsługa wózka widłowego

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • uprawnienia na wózki widłowe

  • silna motywacja do pracy

  • chęć współpracy w zespole

  • dobra organizacja pracy

  • zaangażowanie przy wykonywaniu pracy

  • dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi terminali kodów kreskowych oraz uprawnienia na suwnice.

To oferujemy

  • ciekawą pracę na pełnym etacie w prężnie rozwijającej się firmie

  • system pracy zmianowy,

  • stabilne zatrudnienie

  • miłą atmosferę pracy

  • atrakcyjny system benefitów dla pracowników.

Nova Trading S.A.

Nova Trading S.A. to centrum serwisowe stali nierdzewnej i aluminium z jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Firma świadczy usługi z zakresu wstępnej obróbki wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej i aluminium.

Nova Trading S.A. to niekwestionowany lider na rynku stali nierdzewnych - od kilkunastu lat jest największym ich dystrybutorem w Polsce.

Nova Trading S.A. prowadzi również sprzedaż wyrobów hutniczych z aluminium. Wielkość sprzedaży aluminium rośnie dając firmie już w tej chwili miejsce w czołówce polskich dostawców tego materiału.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do firmy z przyszłością.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Odpowiemy na wybrane oferty.