Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyny współrzędnościowej w technologii 3D

ST AUTOMOTIVE SP. Z O.O.O firmie

ST AUTOMOTIVE SP. Z O.O.

Stalowa 1

Godzikowice (pow. oławski)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości wyrobów w toku produkcji -wykonywanie pomiarów detali i produktów gotowych

  • kontrola dostaw materiałów i półproduktów

  • weryfikacja i dobór metod pomiarowych

  • analizowanie wyników pomiarów badań oraz przyczyn niezgodności jakościowych

  • inicjowanie i wdrażanie działań korygujących i prewencyjnych

  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyny współrzędnościowej min 1 rok

  • praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno - pomiarowymi (różnymi)

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • mile widziana znajomość z pisania programów pomiarowych

  • znajomość zagadnień związanych z doborem metod pomiarowych, analizą przyczyn źródłowych wystąpienia niezgodności

  • znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym

  • komunikatywność, samodzielność, systematyczność,

  • dobra znajomość Excel

  • praca w systemie trzyzmianowym 6-14, 14-22, 22-6

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • ciekawą pracę w dynamicznej i innowacyjnej organizacji

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • dużą samodzielność w działaniu

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • bony żywieniowe