Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator mieszalni farb i lakierów

Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.

Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1

Kleszczów (pow. gliwicki)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie farb i lakierów do produkcji (mieszanie, zalewanie zbiorników),

  • Przyjmowanie dostaw materiałów lakierniczych, prowadzenie stanów magazynowych i inwentaryzacji farb (prace na magazynie farb),

  • Kontrola parametrów produkcyjnych farb i lakierów (pomiary lepkości, parametrów cyrkulacji),

  • Budowanie pozytywnych relacji wewnątrz zespołu.

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym,

  • Umiejętność obsługi komputera,

  • Umiejętność współpracy i pracy pod presją czasu.

  • Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie będącej liderem w swojej branży,

  • Pracę w miłej atmosferze,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,

  • Benefity finansowe w okresie Wielkanocnym, wakacyjnym oraz Bożego Narodzenia (częściowo uzależnione od stażu pracy),

  • Bonus finansowy za udział w programie „Poleć znajomego”,

  • Program opieki ubezpieczenia zdrowotnego dla pracownika i jego rodziny (częściowo dofinansowana),

  • Grupowe ubezpieczenie na życie,

  • Multisport,

  • Integracje, dni otwarte oraz imprezy okolicznościowe,

  • Szkolenia zawodowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Spragniony wyzwań? Dołącz do grupy, której sercem jest innowacja i przyczyniaj się do rewolucji motoryzacyjnej!

Ze swoimi 31000 pracownikami zlokalizowanymi w 25 krajach i z przychodami w wysokości 7,7 miliarda euro w 2020 roku. Plastic Omnium jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych systemów zewnętrznych, systemów czystej energii i modułów front-end.

Dzięki swojej ofercie na rynku paneli zewnętrznych karoserii, Plastic Omnium zapewnia niestandardowe rozwiązania z wielu materiałów o wysokiej wartości dodanej, które w coraz większym stopniu integrują funkcje i zwiększają bezpieczeństwo w celu zmniejszenia masy pojazdu i emisji CO2.

Nasza ambicja? Zapewnić producentom samochodów najnowocześniejszy sprzęt i rozwiązania, aby opracować ekologiczny samochód przyszłości z opcją "connected car".

Jako odpowiedzialna firma, Plastic Omnium zwraca szczególną uwagę na różnorodność i równość w swoich zespołach, a Grupa zobowiązuje się do równego traktowania wszystkich podań o pracę.

Przewiń do profilu firmy

Ważność oferty

30.09.2021

Osoby polecone i/lub zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.