Oferta pracy

Operator mieszalni

Schattdecor Sp. z o.o.

  • gen. Andersa 1, Głuchołazy
    Głuchołazy, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

gen. Andersa 1

Głuchołazy

Twój zakres obowiązków

  • sterowanie i obsługa mikserów, pomp dozujących i młynów dyspergujących

  • uzbrajanie i rozbrajanie kotłów produkcyjnych

  • filtrowanie lakierów i surowców

  • etykietowanie i plombowanie kontenerów Ponadto

  • pobieranie i dostarczanie próbek do działu Zapewnienia jakości

  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z przyjętymi zasadami i procedurami

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej

  • uprawnienia UDT (umiejętność sprawnej jazdy wózkiem widłowym)

  • odpowiedzialność i zdyscyplinowanie – gotowość do przestrzegania procedur i zachowania tajemnicy stosowanych receptur

  • umiejętność samokontroli – z uwagi na wytwarzanie produktu wysokiej jakości

Mile widziane

  • zdolności manualne

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym

  • komunikatywność

To oferujemy

  • umowę na czas nieokreślony już po roku

  • dodatek urlopowy

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • stabilne zatrudnienie

  • przyjazny system wdrożenia do pracy – wsparcie na start

  • 13 pensję

  • prywatną opiekę medyczną opłacaną przez pracodawcę

  • ubezpieczenie na życie

  • szkolenia i kursy

  • kafeteryjny system benefitów MyBenefit

  • spotkania i paczki świąteczne

  • ergonomiczne warunki pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

I etap to rozmowa rekrutacyjna online

2

II etap to rozmowa rekrutacyjna na miejscu

3

III etap to złożenie oferty i podpisanie listu intencyjnego

Dlaczego powinieneś do nas dołączyć?

  • "Od pracowników, dla pracowników - filozofia, której doświadczasz każdego dnia."

  • nie czynimy różnic pomiędzy pracownikami, kolegami, klientami i dostawcami - wszystkie relacje są dla nas ważne

  • relacje koleżeńskie - nigdy kosztem drugich

  • miej wpływ na swoją okolicę - współpracujemy z władzami lokalnymi i dbamy o nasze najbliższe otoczenie

  • cenimy indywidualizm, umiejętności współpracy, pomysłowość i nie boimy się zmian

Produkowane przez nas powierzchnie dekoracyjne znajdziesz na meblach, drzwiach, panelach i elementach wyposażenia wnętrz. Producenci z branży drzewnej i meblowej mogą wybierać pomiędzy zadrukowanymi papierami dekoracyjnym, foliami finish i filmami melaminowymi z naszej bogatej kolekcji wzorów drewnopodobnych, kamieniopodobnych oraz fantazyjnych. Firma Schattdecor specjalizuje się m.in. w produkcji folii typu Smartfoil i jest jednym z największym oferentów produktów tego typu na rynku.

Przewiń do profilu firmy