Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator mini koparki

HR International Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Bischbrunn + okolice do 70km (okolice Frankfurtu nad Menem), Niemcy, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.
Obecnie dla naszego zaufanego klienta zagranicznego poszukujemy osoby na stanowisko operatora mini koparki. Klient prowadzi firmę zajmującą się budową domów i budynków. Nie jest wymagana znajomość języka Niemieckiego.

Rozpoczęcie zlecenia: 02 lub 09.11.2020r
Zakończenie zlecenia: długoterminowa współpraca

Zakres obowiązków:

  • Kopanie pod budowę domu, pod przyłączę na wodę i gaz
  • Prace dodatkowe, sprzątanie, konserwacja/naprawy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość języka Niemieckiego lub Angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B (nie jest wymagany samochód na wyjazd)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych
  • Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z przesłaniem nam danych osobowych w celach rekrutacyjnych informujemy, że
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR INTERNATIONAL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą przy ul. Mazowieckiej 25, 30-019 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000229590, NIP: 6762287575, REGON: 1200115
2) Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych i będą przechowywane do czasu otrzymania żądania ich usunięcia.
3) Dane osobowe mogą być przekazane do podmiotów zewnętrznych świadczących Administratorowi usługi kadrowe i rachunkowe a także potencjalnym pracodawcom-użytkownikom oraz kontrahentom Administratora, do których może Pani/Pan być delegowana/y.
4) Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Skorzystanie z uprawnień przysługujących w stosunku do Administratora może zostać wykonane poprzez złożenie odpowiedniego na adres Administratora. Ponadto,

Ogłoszenie archiwalne