Logo Pracuj.pl

Operator mini żurawi

JEKKO Polska Sp. z o.o.O firmie

JEKKO Polska Sp. z o.o.

Okunin 21

Nowy Dwór Mazowiecki

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie wykorzystywanych maszyn lub narzędzi oraz zgłaszanie ewentualnych awarii
  • realizowanie prac budowlanych zgodnie z otrzymanymi wytycznymi
  • przestrzeganie zasad bhp
  • przygotowanie maszyny do pracy, a także przeprowadzanie czynności konserwacyjnych

Nasze wymagania

  • prawo jazdy – kat. B, mile widziane B+E
  • dobra dyspozycja psychofizyczna
  • gotowość do pracy w delegacjach
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Mile widziane

  • znajomość mechaniki i elektryki
  • znajomość hydrauliki siłowej
  • uprawnienia kat. IIŻ
  • doświadczenie w serwisowaniu i przeglądzie dźwigów spalinowych i elektrycznych
  • doświadczenie przy montażu stolarki otworowej

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia zależna od wyników pracy
  • ubezpieczenie na życie

Wraz z końcem 2016 roku powstała firma JEKKO Polska, która jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę najwyższej jakości mini żurawi JEKKO.

Jekko jest wiodącym na świecie producentem mini dźwigów z ponad 45-letnim doświadczeniem w branży urządzeń do podnoszenia i przenoszenia.

Operator mini żurawi, Okunin 21, Nowy Dwór Mazowiecki