Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Wieczorek Bogusław - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Tel - Bor"

Operator minikoparki przy budowie światłowodów

Wieczorek Bogusław - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Tel - Bor"O firmie

47

Borów (pow. kraśnicki)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie wykopów ziemnych (liniowych) pod kable światłowodowe

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na minikoparkę

To oferujemy

  • Wynagrodzenie: 4500 zł brutto

    Firma TEL-BOR prosperuje na rynku od 1990 roku. Zajmujemy się kompleksową budową sieci światłowodowych. Więcej pod adresem: telbor.pl

    Przewiń do profilu firmy
    Tak się u nas pracuje

    Informacje dodatkowe

    Baza pod adresem: Borów 47, 23-235 Annopol, lubelskie

    Praca na terenie województwa: lubelskie, świętokrzyskie