Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator

  • Mirków, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Operator

    W Bosch przywiązujemy ogromną wagę do jakości i profesjonalizmu we wszystkich obszarach naszej organizacji. Ponadto przynależność do wielonarodowego koncernu o ponad 100 - letniej tradycji i udokumentowanych sukcesach daje nam mocną, stabilną i ciągle rozwijającą sie pozycję na rynku.

    Od lat dywizja Chassis Systems Control jest wiodącą jednostką firmy Bosch w zakresie innowacyjności i jakości.

    Zadania:
    • obsługa stanowisk obróbczych/montażowych oraz wykonywanie części zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi
    • autokontrola wykonywanych operacji
    • realizacja zadań według ściśle określonych procedur i dokumentacji technologicznej
    • stosowanie się do zasad 5S.
    Wymagania:
    • dostępność do pracy w systemie zmianowym
    • wykształcenie techniczne
    • umiejętność czytania rysunku technicznego
    • nastawienie na jakość i precyzję pracy
    • dyspozycyjność oraz wysoka motywacja do pracy

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883".
    Twórz je z nami. Tu i teraz.
    Data: 05.05.2015
    Nr referencyjny: PL00001114
    Kraj: Polska
    Lokalizacja: Mirków
    Użyj formularza aplikacji on-line, a Twoja informacja dotrze do nas bezpiecznie i szybko.