Logo Pracuj.pl

Operator Mobilnej Wytwórni Betonu

CEMEX Polska Sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca jako Operator Mobilnej Wytwórni Betonu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie. Mile widziane ukończone kierunki techniczne z zakresu budownictwa, elektryki, automatyki lub mechaniki;
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku operatora węzła betoniarskiego i/lub operatora ładowarki;
  • Posiadania ważnych uprawnień do obsługi zespołu maszyn do produkcji masy betoniarskiej;
  • Posiadanie ważnych uprawnień do obsługi ładowarki będzie dodatkowym atutem;
  • W przypadku braku uprawnień- gotowość do ich uzupełnienia (pokrycie kosztów po stronie CEMEX Polska);
  • Znajomości obsługi programów pakietu MS Office;
  • Dyspozycyjności;
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i zdobywania doświadczenia,
  • Wynagrodzenie składające się na: wynagrodzenie zasadnicze i premię produkcyjną;
  • Dostęp do dodatkowych benefitów: prywatna opieka Luxmed, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie do wakacji dla dzieci, karty sportowe, kafeteryjna platforma benefitowa, dzień wolny za Barbórkę itd.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • dodatkowy urlop
  • pracownicze kluby sportowe
  • system kafeteryjny benefitów
  • działania wspierające różnorodność w firmie

Operator Mobilnej Wytwórni Betonu, podlaskie