Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator mobilnej wytwórni betonu

TRANS-AM MACIEJ ANTKOWIAK, MAŁGORZATA ANTKOWIAK sp.j.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sterowanie mobilnym węzłem betoniarskim o dużej wydajności (od 120 m³/h do 240 m³/h)

  • odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesu produkcji betonu,

  • obsługa ładowarki jednonaczyniowej,

  • codzienna obsługa i konserwacja maszyny, dbałość o porządek na stanowisku pracy zgodnie z zasadami BHP oraz ochrony ppoż.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dyspozycyjność (praca na terenie całej Polski),

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • wykształcenie minimum zawodowe,

  • posiadanie uprawnień do obsługi zespołu maszyn do produkcji mieszanek betonowych, wydanych przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego,

  • posiadanie uprawnień do obsługi ładowarki jednonaczyniowej (klasa I oraz klasa II), wydanych przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego,

  • komunikatywność,

  • odpowiedzialność,

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz miesięczną premię,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (m.in. szkolenia na koszt pracodawcy),

  • zapewnienie zakwaterowania niedaleko miejsca pracy.

O nas

Firma z branży betonowej z ponad 30-letnią tradycją, realizująca prace w infrastrukturze drogowej, przy budowie nawierzchni dróg ekspresowych i autostrad. Przedsiębiorstwo dysponuje najnowocześniejszą i największą w Polsce bazą mobilnych maszyn do produkcji mieszanek betonowych, austriackiego producenta SBM Mineral Processing GmbH.