Oferta pracy

Operator Mobilnej Wytwórni Betonu

CEMEX Polska Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca jako Operator Mobilnej Wytwórni Betonu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie. Mile widziane ukończone kierunki techniczne z zakresu budownictwa, elektryki, automatyki lub mechaniki;

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku operatora węzła betoniarskiego i/lub operatora ładowarki;

  • Posiadania ważnych uprawnień do obsługi zespołu maszyn do produkcji masy betoniarskiej;

  • Posiadanie ważnych uprawnień do obsługi ładowarki będzie dodatkowym atutem;

  • W przypadku braku uprawnień- gotowość do ich uzupełnienia (pokrycie kosztów po stronie CEMEX Polska);

  • Znajomości obsługi programów pakietu MS Office;

  • Dyspozycyjności;

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i zdobywania doświadczenia,

  • Wynagrodzenie składające się na: wynagrodzenie zasadnicze i premię produkcyjną;

  • Dostęp do dodatkowych benefitów: prywatna opieka Luxmed, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie do wakacji dla dzieci, karty sportowe, kafeteryjna platforma benefitowa, dzień wolny za Barbórkę itd.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop