Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator monitoringu

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE TOPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kolejowa 3B, Sokołów Podlaski
    Sokołów Podlaski, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca hybrydowa
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Kolejowa 3B

Sokołów Podlaski

Twój zakres obowiązków

  • analiza danych z nagrań monitoringu z sieci sklepów

  • ocena stanu bezpieczeństwa na sklepie i poziomu zabezpieczenia przed kradzieżami w sklepach

  • podejmowanie czynności związanych ze zminimalizowaniem ryzyka kradzieży w sklepach i bieżące zgłaszanie zauważonych zagrożeń

  • monitorowanie trudniejszych sytuacji związanych z obsługą Klientów i zgłaszanie nieprawidłowości do kadry zarządzającej punktów handlowych

  • współpraca z pracownikami innych działów firmy w miarę potrzeb, dotyczących realizowanych zadań

  • cykliczne raportowanie wyników do Przełożonego

Nasze wymagania

  • orzeczenie o niepełnosprawności

  • miejsce zamieszkania w Sokołowie Podlaskim, Węgrowie lub bliskich okolicach z możliwością dojazdu własnego do głównej siedziby firmy Topaz

  • znajomość obsługi komputera

  • motywacja oraz zaangażowanie w realizowane zadania

  • dyspozycyjność - praca hybrydowa (system łączony - zdalnie + stacjonarnie w centrali firmy Topaz w Sokołowie Podlaskim)

  • umiejętność obserwacji, spostrzegawczość i rzetelność

To oferujemy

  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas oraz stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • sprzęt służbowy - laptop

  • pakiet szkoleń i bieżący rozwój w ramach pełnionych zadań

  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów - opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ działająca od ponad 28 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski. Nasza marka stale się rozwija i chociaż najważniejszym trzonem działalności TOPAZ są sklepy spożywcze, rozwijamy również własne Centra Logistyczne, stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, browar restauracyjny BROFAKTURA, galerie handlowe, inwestycje deweloperskie. Dysponujemy również Zakładem rozbioru drobiu oraz ciastkarnią NATALIA I SZYMON.

Misją naszej firmy jest zapewnienie wygody codziennych zakupów z myślą o naszych Klientach i Ich potrzebach.

Przewiń do profilu firmy