Logo Pracuj.pl

Operator Monitoringu

Solid Security Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Wizyjna kontrola ruchu osobowego i materiałowego
  • Współpraca z zespołem ochrony i delegowanie zadań
  • Nadzór i kontrola nad systemami bezpieczeństwa na obiekcie
  • Współpraca z klientem i raportowanie zdarzeń

Nasze wymagania

  • Niekaranych
  • Dyspozycyjnych
  • Sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w ochronie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie na poziomie 15,00-15,50 zł netto/h
  • Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas
  • Brak kar finansowych
  • Kompletne, bezpłatne umundurowanie
  • Profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Solid Security Sp. z o.o.

Solid Security Sp. z o.o. – niekwestionowany lider w dziedzinie zabezpieczeń technicznych, firma z polskim kapitałem, z powodzeniem funkcjonująca od 1991 roku na terenie całego kraju. Na podstawie grupy wyspecjalizowanych spółek, świadczy usługi ochrony na rzecz klientów biznesowych i indywidualnych, we wszystkich obszarach związanych

z bezpieczeństwem.

Operator Monitoringu, Wrocław