Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Montażu Manualnego

Grupa Progres (nr KRAZ 5088)

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • samodzielny montaż kabli oraz wiązek kablowych

  • wykonywanie powierzonych zadań produkcyjnych

  • ścisła współpraca z innymi pracownikami linii produkcyjnej

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie średnie lub zawodowe

  • zdolności manualne

  • mile widziane doświadczenie w produkcji wiązek kablowych oraz znajomości procesów produkcyjnych

  • znajomość obsługi komputera (elektroniczne instrukcje pracy)

  • dobry wzrok

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

  • comiesięczne premie

  • pracę w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku

  • przyjazną atmosferę

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa na terenie całego kraju oferując nowoczesne usługi HR. Dzięki pasji, zaangażowaniu i odpowiedzialnym decyzjom, budujemy trwałe relacje biznesowe. Posiadamy ponad 20 biur w Polsce i na Ukrainie. Pomagamy znaleźć pracę u sprawdzonych pracodawców pod konkretne umiejętności i preferencje kandydatów. Ponad 200 tysięcy osób znalazło już z nami pracę!

Przewiń do profilu firmy