Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator - monter

W.A.S. Wietmarscher Polska Sp. z o.o.

  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

57J

Ostaszewo (pow. toruński)

Twój zakres obowiązków

  • montaż elementów wyposażenia ambulansu,

  • montaż zabudów meblowych,

  • prace ślusarskie / spawarskie (trasowanie, szlifowanie, docinanie, montaż, spawanie),

  • obsługa maszyn CNC (wycinarka laserowa, prasa krawędziowa, piła panelowa, centrum obróbcze).

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze, mile widziane średnie techniczne,

  • min. 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnych stanowiskach,

  • zdolności manualne,

  • dyspozycyjność,

  • zaangażowanie, konsekwentne dążenie do osiągnięcia wytyczonego celu,

  • umiejętność pracy w zespole, pozytywne myślenie.

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej firmie o europejskim zasięgu,

  • możliwość rozwoju i awansu,

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole pracowników,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • premia uznaniowa, roczna i świąteczna.

W.A.S. Wietmarscher Polska Sp. z o.o. - międzynarodowy producent ambulansów sanitarnych z siedzibą w Ostaszewie k/Torunia.

Przewiń do profilu firmy

Sposób aplikowania

  • Za pomocą przycisku Aplikuj teraz

  • W.A.S. Wietmarscher Polska Sp. z o.o., 87-162 Lubicz k/Torunia, ul. Nowa 2, tel.: +48 56 67 44 145