Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator - Monter

  • Skawina, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    pod
    Renomowana firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej zatrudni pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Skawina

    Obowiązki:

    • obsługa maszyn i urządzeń na linii montażowej
    • obsługa narzędzi ręcznych
    • przestrzeganie procedur jakościowych
    • monitorowanie stanu technicznego maszyn
    • dbanie o porządek na stanowisku pracy
    • kontrola jakości i pakowanie gotowych wyrobów
    • realizacja planu produkcyjnego

    Wymagania:

    • umiejętność posługiwania się przyrządami produkcyjnymi
    • umiejętność pracy zgodnie z procedurami/ instrukcjami
    • dokładność, rzetelność, punktualność
    • chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowie o pracę
    • bardzo dobre warunki pracy
    • niezbędne szkolenia
    • pakiet socjalny (karty multisport, opieka medyczna)

    Kandydaci spełniający powyższe wymagania proszeni
    są o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych klikając w przycisk Aplikuj!

    W przesłanych przez Państwa dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie oświadczenia:

    Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BSPL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Krakowie (ul. Skośna 20, 30-383 Kraków) wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy pod nr: 0000276172, NIP: 6762342073, REGON: 120411026, kapitał zakładowy w wysokości: 2 802 000 PLN. (dalej „Administrator”) dla celów przeprowadzania procesu/procesów* rekrutacji u Administratora oraz zatrudnienia przez niego nowych osób lub nawiązania współpracy na podstawie umowy cywilnoprawnej.

    Wycofanie zgody może nastąpić poprzez złożenie oświadczenia Administratorowi. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Pełne informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych znajdują się pod linkiem - KLAUZULA INFORMACYJNA