Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

operator myjki i kartoniarki

  • Skawina, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Interesuje Cię praca pewna i stała? Ważna jest dla Ciebie miła atmosfera? Szukasz pracy w pełnym wymiarze pracy? Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś na stanowisko operator myjki i kartoniarki

    Nr ref.: /378/12/2018/MS/36930
    Skawina
    oferujemy
    • umowę o pracę tymczasową 100% etatu
    • perspektywa zatrudnienia na stałe
    • praca w systemie 3-zmianowym
    • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek za pracę w nocy
    • premia za frekwencję
    • premia motywacyjna
    • praca w renomowanej firmie
    • gwarantujemy wypłatę zawsze na czas
    • prywatna opieka medyczna + karta sportowa OK System
    zadania
    • obsługa i regulacja maszyn do składania kartonów
    • zdawanie oraz zamawianie materiałów oraz ręczne prace transportowe
    • prowadzenie wymaganej dokumentacji procesowej
    • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
    oczekujemy
    • znajomość obsługi maszyn produkcyjnych
    • umiejętność odczytywania parametrów oraz analizy pracy urządzeń
    • dobra organizacja pracy
    • zaangażowanie i sumienność
    • aktualna książeczka Sanepid
    • doświadczenie w pracy na produkcji

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47