Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Myjni Produkcyjnej

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OPERATOR MYJNI PRODUKCYJNEJ
    Beiersdorf Manufacturing Poznań to zgrany zespół 400 pracowników, w których
    potencjał głęboko wierzymy i wspieramy ich wszechstronny rozwój. Jesteśmy firma
    produkcyjną - najnowsze technologie, urządzenia i systemy zapewniają, że każdy
    kosmetyk tutaj wyprodukowany to kosmetyk najwyższej jakości. Około 90 procent z
    nich eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.

    ZADANIA:

    • Wsparcie działu Compoundingu w zakresie mycia i dezynfekcji części niezbędnych do uruchomienia procesu ważenia surowców
    • Obsługa maszyny myjącej
    • Przestrzeganie zasad BHP, TPM i GMP
    • Stosowanie się do obowiązujących Standardów Procedur Operacyjnych
    • Prawidłowa segregacja odpadów
    • Wykonywanie bieżących zadań poleconych przez przełożonego

    OCZEKIWANIA:

    • Komunikatywność i umiejętności pracy w grupie
    • Samodyscyplina oraz dobra organizacji pracy
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Uprawnienia energetyczne i uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

    Nasze benefity

    • Umowa o pracę
    • Premie roczna i świąteczna
    • Szkolenia
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie na życie
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
    • Salka sportowa
    • Karta sportowa
    • Przedszkole firmowe
    • Onboarding (wprowadzenie/ aklimatyzacja) nowych osób