Operator na Linii Rozlewniczej

  • Dziadkowskie-Folwark (pow. łosicki), mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 12.10.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 10.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OPERATOR NA LINI ROZLEWNICZEJ
    Miejsce pracy: Dziadkowskie-Folwark (pow. łosicki)
    Nr ref.: 2910_2013

    Jesteśmy czołowym polskim producentem napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych. Specjalizujemy się w produkcji napojów dla marek własnych oraz usługowym rozlewie dla produktów markowych.

    Opis stanowiska:

    - prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcją technologiczną

    - nadzorowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń na stanowisku

    - praca w systemie zmianowym

    Wymagania:

    - aktualna książeczka SANEPID

    - gotowość do pracy

    - dyspozycyjność

    Oferujemy:

    - pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

    - atrakcyjny system wynagrodzeń

    - opiekę medyczną

    - możliwość rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego

    Administratorem danych jest Krynica Vitamin S.A.. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Krynica Vitamin S.A.. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Krynica Vitamin S.A..

    bottom