Logo Pracuj.pl

Operator Nastawni Silników Gazowych

PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa SAO firmie

4 300–7 200
brutto / mies.

PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa SA

Krucza 18

Pawłowice (pow. gliwicki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sterowanie pracą układu kogeneracyjnego z silnikiem gazowym;
  • wykonywanie przełączeń ruchowych w zakresie zapewnienia ciągłości zasilania w sieci c.o. i c.w.u.;
  • przeprowadzanie regulacji zapewniających dotrzymanie wymaganych parametrów pracy: ciśnienia i temperatury wody w obiegach ciepłowniczych;
  • nadzór nad prawidłową pracą pomp, wentylatorów, rurociągów i armatury urządzeń układu kogeneracyjnego i kotłowni;
  • dokonywanie odczytów wskazań aparatury kontrolno-pomiarowej oraz prowadzenie książki raportu pracy urządzeń;
  • dotrzymanie optymalnych parametrów pracy, prowadzenie bieżących zapisów ruchowych – parametrów pracy układu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe, pożądane średnie techniczne;
  • roczne doświadczenie przy obsłudze urządzeń energetycznych, pożądane 2-lata pracy;
  • świadectwa kwalifikacyjne: G-2E, G-3E:
  • obsługa komputera oraz znajomość Pakietu MS Office;
  • wiedza w zakresie podstaw eksploatacji agregatów kogeneracyjnych z silnikami gazowymi;
  • szczególna odpowiedzialność oraz szczególna sprawność psychofizyczna niezbędna do zapewnienia pełnej kontroli parametrów;
  • zdecydowanie w działaniu;
  • umiejętność podejmowania decyzji;
  • nastawienie na rozwój swoich umiejętności;
  • nastawienie na cel i realizację wyznaczonych zadań;
  • samodzielność w pracy, zaangażowanie, wytrwałość, sumienność;
  • dobra organizacja pracy oraz gotowość podejmowania wyzwań;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

To oferujemy

  • stawka od 4 300 zł do 7 200 zł

Zgłoszenia do rekrutacji w postaci kwestionariusza należy przesłać w terminie do 30.04.2023r. za pomocą funkcji APLIKUJ.

Rekrutacja zewnętrzna PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A.

Do: Departament Produkcji i Eksploatacji - Zakład Pniówek - obecnie poszukujemy dwóch Kandydatów na stanowisko:

Operator Nastawni Silników Gazowych, Krucza 18, Pawłowice (pow. gliwicki)