Oferta pracy

Operator Naważalni

Curtis Health Caps S.A. O firmie

Curtis Health Caps S.A.

Batorowska 52

Wysogotowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie bieżącej kontroli produktu na swoim stanowisku pracy i zachowanie jego wysokiej jakości ( umiejętność przygotowywania masy żelatynowej oraz wypełnień olejowych i zawiesin oraz form płynnych ),

  • Kontrola zużycia surowców, raportowanie braków, nadmiernego zużycia i powstałych w procesie strat,

  • Rzetelne i systematyczne wypełnianie dokumentacji produkcyjnej (Raport serii, KPU, rejestrów pomieszczeń),

  • Obsługa urządzeń narzędzi i przyrządów pomiarowych zgodnie z instrukcjami bezpiecznej obsługi i zasadami GMP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie m.im. średnie,

  • Sumienności, dokładności i umiejętności pracy w grupie,

  • Gotowości do pracy w równoważnym systemie czasu pracy (12h/dobę)

  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej oraz książeczka sanitarno-epidemiologiczna

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia

  • Konkursy pracownicze

  • Wspólne świętowanie

  • Zgrany zespół

  • Dobra atmosfera

  • Rekrutacje wewnętrzne

  • Catering

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Pracujemy bezpiecznie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

TWORZYMY firmę farmaceutyczną zajmującą się produkcją kontraktową wielu różnorodnych preparatów w formie kapsułek miękkich oraz form płynnych o nieustannie dobrej jakości.

Naszym największym zasobem są LUDZIE. Wyjątkowy ZESPÓŁ który tworzymy, pozwala nam osiągać założone cele w atmosferze współpracy.

Przewiń do profilu firmy