Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator NOC - Helpdesk - Centrum Zarządzania Siecią

S-NET Sp. z o.o.O firmie

  • Kapelanka 13, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

S-NET Sp. z o.o.

Kapelanka 13

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i zarządzanie infrastrukturą sieciową S-NET

  • Monitorowanie poprawności działania usług i reagowanie na incydenty

  • Bieżąca obsługa klientów, rozwiązywanie ich problemów technicznych lub eskalacja do działów drugiej linii wsparcia

  • Operowanie Centrum Danych S-NET – dbanie o poprawne działanie systemów i sprzętu, wykonywanie zleceń wewnętrznych oraz „zdalnych rąk” dla klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie

  • Podstawowa wiedza z zakresu IT

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie dokumentacji technicznej

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B

  • Komunikatywność, samodzielność i odpowiedzialność

  • Chęci do nauki i rozwoju

Mile widziane

  • Znajomość systemów Linux z poziomu użytkownika

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość sprzętu sieciowego różnych producentów

To oferujemy

  • Ciekawą i rozwijającą pracę w młodym zespole profesjonalistów

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Dostęp do najnowszych technologii oraz sprzętu wiodących producentów

  • Uczestnictwo i realizacja ciekawych projektów np. S-NET Cloud

  • Stabilne zatrudnienie z wygrodzeniem adekwatnym do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • Pakiet socjalny

S-Net sp. z o.o. to dostawca usług telekomunikacyjnych dla biznesu. Najważniejsze usługi świadczone przez firmę to usługi Centrum Danych, rozwiązania hostingowe, dostęp do Internetu, transmisja danych oraz tranzyt do różnych operatorów. Firma oferuje również usługi outsourcingu IT, takie jak zarządzanie serwerami oraz zaawansowanym sprzętem sieciowym. Siedziba firmy mieści się w Krakowie przy ulicy J. Lea 114 (obok miasteczka studenckiego AGH).

Firma świadczy usługi w oparciu o własną infrastrukturę światłowodową oraz własne centra kolokacyjne. Spółka zajmuje wysokie miejsca w prestiżowych rankingach Teleinfo500, Telefinfo1000 oraz raporcie Computerworld TOP200.

Przewiń do profilu firmy