Logo Pracuj.pl

Operator obiegów wodnych

URSA PolskaO firmie

URSA Polska

Armii Krajowej 12

Dąbrowa Górnicza

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa urządzeń linii produkcyjnej
  • przestrzeganie ustalonej technologii produkcji i wytycznych
  • nadzór oraz obsługa urządzeń układu filtrowania-oczyszczania i obiegu wody procesowej
  • ścisła współpraca z Operatorem Wanny między innymi w zakresie obsługi, kontroli i nadzoru obiegu wody procesowej, układu oczyszczania spalin, układów chłodzenia, oraz załadunek surowców
  • utrzymanie w czystości i drożności układów obiegów wodnych
  • nadzór procesu produkcyjnego i poprawności działania maszyn i urządzeń linii produkcyjnej
  • kontrola i raportowanie zużyć surowców do produkcji
  • segregacja materiałów odpadowych z procesu produkcji
  • sporządzanie raportów z przebiegu produkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność organizacji pracy własnej

Mile widziane

  • wykształcenie średnie
  • uprawnienia do wymiany butli gazowych
  • obsługa dźwignic Kat II W
  • obsługa żurawi Kat II Ż
  • obsługa suwnic II S
  • gazowe G-2 i G 3 eksploatacja
  • uprawnienia do kierowania ładowarką wolnobieżną
  • doświadczenie w pracy operatora urządzeń na produkcji

To oferujemy

  • umowa o pracę
  • praca zmianowa (3 zmiany w 4 brygadowym systemie czasu pracy)
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet dodatkowych benefitów: opieka medyczna MEDICOVER dla całej rodziny, ubezpieczenie na życie Generali, dofinansowanie posiłków
  • świadczenia z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, „zielone kolonie”, pomoc świąteczna).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • bony żywieniowe

URSA jest jedną z czołowych firm europejskich oferujących najwyższej jakości rozwiązania izolacyjne zapewniające oszczędność energii oraz komfort termiczny i akustyczny w budynkach. Ciesząca się ponad 70-letnim doświadczeniem w sektorze materiałów izolacyjnych, URSA wykorzystuje swoją siłę, jako firma globalna w celu dalszego wzmocnienia międzynarodowej pozycji rynkowej. URSA jest częścią koncernu Xella Group – międzynarodowego dostawcy rozwiązań w zakresie materiałów budowalnych.

Z 13 zakładami produkcyjnymi oraz dobrze rozwiniętą siecią dystrybucji, URSA jest obecna w krajach Europy Zachodniej i Wschodniej – od Lizbony do Władywostoku, od Sztokholmu do Mediolanu. Dzięki szerokiej wiedzy technologicznej zespołu pracowników oraz sprawdzonej wydajności swoich produktów, URSA daje powody do wiary w lepsze jutro.

W oparciu o nasze Wartości – Dialog, Otwartość, Poszanowanie oraz Odpowiedzialność i Profesjonalizm widzimy naszych Pracowników jako kluczowy element naszego wspólnego sukcesu.

Zaplanuj swoją karierę z URSĄ!

Operator obiegów wodnych, Armii Krajowej 12, Dąbrowa Górnicza