Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Obrabiarek

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 15.02.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do naszego Klienta szukamy osoby do pracy na produkcji. Jeśli praca na produkcji to Twoja pasja oraz zależy Ci na dobrej atmosferze w miejscu pracy, to czekamy na Ciebie!

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa maszyn montażowych, szlifierek, obrabiarek CNC,
    • Kontrola detali,
    • Usuwanie drobnych usterek maszyn i urządzeń,
    • Należyte zabezpieczenie i ewidencja produktów wadliwych oraz do przerobu
    • Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. zawodowe
    • Gotowość do podjęcia pracy,
    • Doświadczenie w pracy na produkcji lub osoby ambitne chętne do nabycia doświadczenia,
    • Mile widziana znajomość obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie, pras lub maszyn montażowych
    • Praca w systemie 4-brygadowym oraz 3-zmianowym

    Z naszej strony możemy zagwarantować Ci:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i dodatkowe premie,
    • Duże możliwości awansu,
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Pracę w systemie 3 zmianowym,
    • Stabilne zatrudnienie,
    • Bardzo bogaty pakiet socjalny,
    • Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem Nazwy Stanowiska lub kontakt telefoniczny pod podanym numerem telefonu.

    Dodatkowo Informujemy:

    "Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest HR SIGMA , z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Kustronia 39. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt.6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Panu/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne"

    Aktualna klauzula do CV po polsku

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Dodatkowa klauzula zgody na przyszłe nabory:

    Jeżeli kandydat chce, żeby aplikacja była brana pod uwagę w innych projektach rekrutacyjnych proszony jest o dopisanie klauzuli:

    " Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR SIGMA ( Bielsko-Biała ul. Kustronia 39), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych"

    Wiem, że:

    • administratorem moich danych osobowych jest HR SIGMA Katarzyna Jaworska z siedzibą 43-300 Bielsko-Biała ul. Kustronia 39,
    • podstawę prawną ich przetwarzania moich danych osobowych stanowi fakt, iż osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów,
    • celem przetwarzania jest prowadzenie - przez administratora, jako agencję pracy tymczasowej i agencję pośrednictwa pracy - bieżącej i przyszłych rekrutacji pracowników dla pracodawców i pracodawców użytkowników, a także przesyłanie korespondencji,
    • moje dane będą ujawniane następującym kategoriom odbiorców: potencjalnym pracodawcom, upoważnionym i przeszkolonym osobom przetwarzającym dane, podmiotom przetwarzającym na podstawie umów zawartych na piśmie, operatorom pocztowym,
    • dane będą przechowywane nie dłużej niż do czasu wycofania zgody,
    • mam prawo do wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do udziału w rekrutacji, zaś konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości udziału
    w rekrutacji.

    Brak klauzuli o wskazanej treści sprawi, że nadesłane przez Państwa materiały nie będą rozpatrzone podczas rekrutacji.