Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator obrabiarek CNC

Alumero Metal Components Sp. z o.o.O firmie

Alumero Metal Components Sp. z o.o.

Kluczborska 29

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • obsługa numerycznych obrabiarek CNC

  • pomiar wykonanych elementów przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych

  • przygotowanie i ustawianie obrabiarek CNC

  • ustawianie detalu na maszynie

  • kontrola wykonanych elementów zgodnie z dokumentacją techniczną

  • dbałość o stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów

Nasze wymagania

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • znajomość podstaw programowania maszyn CNC

  • dokładność, sumienność, punktualność

To oferujemy

  • stabilna współpraca w oparciu o umowę o pracę

  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

  • premia zadaniowa

  • 70% dopłaty do obiadów

  • karta Multisport

Jesteśmy Spółką z kapitałem zagranicznym, specjalizującą się w obróbce aluminium.

Posiadając szeroki program ukierunkowany specjalnie na potrzeby naszych klientów z branży przemysłowej, staliśmy się ważną częścią przemysłu obróbki aluminium na rynku europejskim.

Przewiń do profilu firmy