Oferta pracy

Operator obrabiarek CNC (Heidenhain)

LEIBER Poland GmbH sp. z o.o. oddział w Polsce

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Magazynowa 33

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Ustawianiu / programowaniu frezarek CNC - Deckel Maho / Hermle (maszyny 3 i 5 osiowe)

  • Kontrola jakościowa wykonywanych narzędzi z dokumentacją techniczną

  • Zapewnienie ciągłości produkcji narzędzi do kucia - matryce do kucia aluminium

  • Analiza / usprawnianie / optymalizacja procesów

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność ustawiania / programowania maszyn CNC - Sterowanie Heidenhein

  • Znajomość / umiejętność posługiwania się środkami kontrolno-pomiarowymi

  • Doświadczenie w pracy z maszynami CNC: ustawianie/programowanie

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez pośredników

  • Pracę w systemie 2 - zmianowym od poniedziałku do piątku

  • Indywidualny plan wdrożenia

  • Pracę w dziale narzędziowni

  • Mentora, który Cię wdroży

Witaj w LEIBER Poland! Z zakładów w Niemczech oraz w Polsce w Rudzie Śląskiej po świat Porsche, Ferrari, Mercedes-Benz i wielu innych.

Naszą markę tworzy ponad 1000 wykwalifikowanych pracowników.

Wszystko zaczęło się w roku 1928. Dzisiaj LEIBER Group jest uznanym na świecie specjalistą i inspiratorem w branży lekkich odkuwek z aluminium. Nasze produkty zasilają przemysł motoryzacyjny, lotniczy i technologię medyczną. Z każdym dniem produkujemy lżejsze i stabilniejsze komponenty.

Zostań jednym z nas i twórz z nami przyszłość. W LEIBER zapewnimy Ci bezpieczeństwo, różnorodność i uznanie. Twoją codzienność wypełnią zaawansowane technologicznie projekty, które zapewnią Ci nieustanny rozwój. Nasi wykwalifikowani pracownicy będą dla Ciebie wsparciem, pod których okiem będziesz mógł rozwijać się zawodowo.

Przewiń do profilu firmy