Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Obrabiarek CNC

  • Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    System Barosz Gwimet Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój (okolice), Rybnik (okolice), Wodzisław Śląski

    Zakres obowiązków:

    • Wytwarzanie wyrobów zgodnie z dokumentacją przekazaną na stanowisko pracy
    • Wydajna praca zgodnie z ustalonymi normami lub terminami
    • Bieżąca kontrola jakości wytwarzanych produktów
    • Dbałość o stan techniczny powierzonych do obsługi maszyn i urządzeń

    Wymagania:

    • Chęć do pracy i zaangażowanie
    • Sprawność manualna
    • Dyspozycyjność
    • Obowiązkowość
    • Dobre zorganizowanie
    • Poczucie estetyki
    • Umiejętność przewidywania

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie w branży automotive
    • Stawkę godzinową uzależnioną od kwalifikacji i doświadczenia
    • Szkolenia, rozwój zawodowy
    • Premie motywacyjne
    • Premie absencyjne
    • Pakiet socjalny (ubezpieczenie pracownika + rodziny, karty sportowe, inne)

    Wynagrodzenie od 17,00 zł. brutto, zależnie od posiadanego doświadczenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.