Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator obrabiarek CNC

COGNOR S.A.O firmie

3 6004 500 brutto / mies.
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Opis stanowiska:

- obróbka walców hutniczych na maszynach CNC

- wykonywanie części zamiennych wg dokumentacji

Wymagania:

-min.wykształcenie zasadnicze zawodowe

- min. rok pracy w zawodzie(tokarz, frezer, szlifierz)

- doświadczenie w pracy na obrabiarkach CNC

- znajomość systemów sterowania obrabiarkami I Fanuc, Siemens

- mile widziane uprawnienia do sterowania suwnicą z poziomu roboczego

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności zawodowych

- pakiet socjalny

- możliwość udziału w szkoleniach wspierających rozwój zawodowy

Ogłoszenie archiwalne