Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Obrabiarek CNC

Zakład Produkcji Hamulców "UNIMEX" Sp. z o.o.O firmie

3 5006 000 brutto / mies.
  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa obrabiarek CNC firmy HASS ( centra obróbcze , tokarki) sterowanie FANUC

  • Samodzielne ustawianie maszyny ( dobór narzędzi, oprzyrządowanie, programowanie)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe : zawodowe lub wyższe

  • Doświadczenie w pracy z maszynami CNC lub do przyuczenia

  • Znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie do wyboru: na podstawie umowy o pracę , umowy zlecenie w godzinach dogodnych dla pracownika, umowa B2B

  • Wynagrodzenie od 3500 do 6000 brutto w zależności od umiejętności, kwalifikacji, wydajności i dyspozycyjności

  • Możliwość pracy w nadgodzinach

  • Podnoszenie kwalifikacji (szkolenia)

  • Premia uznaniowa