Logo Pracuj.pl

Operator obrabiarek CNC

ChM sp. z o.o.O firmie

  • Lewickie (pow. białostocki)
    Lewickie (pow. białostocki), podlaskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie obrabiarki do procesu obróbki
  • Obróbka skrawaniem elementów z metali i innych materiałów
  • Monitorowanie procesu obróbki
  • Konserwacja maszyny i dbanie o stanowisko

Nasze wymagania

  • Umiesz posługiwać się narzędziami pomiarowymi
  • Znasz rysunek techniczny
  • Masz doświadczenie przy obsłudze obrabiarek CNC

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa plus nagrody)
  • Wzniesiesz swoje kompetencje na wyższy poziom
  • Komfort pracy z osobami, które wyróżnia pozytywna energia, uśmiech i podobne doświadczenia zawodowe
  • Stałą integrację wewnątrzzakładową – imprezy integracyjne oraz działowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Inne:

  • firma ma siedzibę 6 km od Białegostoku, z dojazdem komunikacją miejską, pierwsza strefa (autobusy dostosowane do godzin pracy)

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ

Firma produkcyjna działająca na rynku międzynarodowym od 40 lat.

Operator obrabiarek CNC, Lewickie (pow. białostocki)