Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Obrabiarek CNC - Operator Frezarki

ELEKTROMETO firmie

  • Świdnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ELEKTROMET to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca m.in. w branży motoryzacyjnej, ciepłowniczej, grzewczej, przesyłowej.

Zajmujemy się produkcją części samochodowych dla prestiżowych światowych marek.

Istniejemy na rynku od 23 lat. Jesteśmy firmą ukierunkowaną na produkcję szerokiego spectrum specjalistycznych części dla wielu branż przemysłu, gdzie standardem jest wysoka precyzja wykonania.

Obecnie zatrudniamy ponad 50 pracowników. Nasza załoga to zarówno ludzie o dużym doświadczeniu zawodowym jak również młodzi, energiczni pracownicy chcący się ciągle rozwijać. Posiadamy m.in. ok. 25 nowoczesnych obrabiarek CNC o bardzo dużym potencjale produkcyjnym, który sukcesywnie rozwijamy.

W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Jaki zakres obowiązków i odpowiedzialności proponujemy?

  • obsługa maszyn CNC (automaty tokarskie, tokarki, frezarki)
  • wymiana narzędzi,
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości według wymagań Klienta.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych i pomiarowych,
  • mile widziana znajomość programowania,
  • zaangażowanie, solidność, dokładność, samodzielność,
  • dyspozycyjność.

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
  • ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • szkolenia wdrożeniowe i doszkalające,
  • dofinansowanie do nauki,
  • ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne