Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
KMK AGRO D.KAŹMIERCZAK C.MĄDRY M.KAŹMIERCZAK SPÓŁKA JAWNA

Operator obrabiarek CNC

KMK AGRO D.KAŹMIERCZAK C.MĄDRY M.KAŹMIERCZAK SPÓŁKA JAWNAO firmie

29

Pałczyn (pow. wrzesiński)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa obrabiarek CNC: tokarek; frezarek

  • ustawienie i przygotowanie maszyn i urządzeń do wykonywania zleceń produkcyjnych

  • wykonywanie zleceń produkcyjnych zgodnie z rysunkiem technicznym

  • kontrola wymiarowa obrabianych elementów

  • dobór narzędzi skrawających

  • dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz jakość produkowanych detali

  • przegląd wskaźników obrabiarek

  • zapewnienie maksymalnego wykorzystania czasu pracy maszyny

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC (mile widziane doświadczenie w obsłudze: Pionowe centrum obróbcze HASS VF-2SS oraz Centrum tokarskie HAAS ST-30L)

  • znajomość rysunku technicznego i zagadnień związanych z obróbką skrawania

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie

  • mile widziana gotowość do pracy w nadgodzinach

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Tak się u nas pracuje