Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator obrabiarek CNC

"ODLEWNIA ŻELIWA SIMIŃSKI-ORDON" S.K.A.

4 4005 400 brutto / mies.
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Jałowcowa 12

Poczesna (pow. częstochowski)

Twój zakres obowiązków

  • praca jako Operator obrabiarek CNC

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • mile widziane doświadczenie i znajomość systemów sterowania

  • FANUC lub HEIDENHAIN

To oferujemy

  • pracę w stabilnej , nowoczesnej firmie

  • wynagrodzenie od 4.400 PLN do 5.400 PLN brutto/m-c

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • dostęp do nowoczesnych technologii

  • bardzo dobre warunki socjalne

Oferty (CV i list motywacyjny) prosimy wysyłać klikając w przycisk 'Aplikuj'.

Odlewnia Żeliwa Simiński – Ordon S.K.A. od 30 lat znajduje się w czołówce firm z branży odlewniczej na rynku polskim oraz europejskim.

Przedmiotem naszej działalności jest seryjna produkcja odlewów z żeliwa szarego i sferoidalnego. Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów.

Posiadamy system ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015.

Oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od projektu poprzez wykonanie oprzyrządowania odlewniczego aż po gotowy odlew z malowaniem i obróbką mechaniczną.

Przewiń do profilu firmy