Logo Pracuj.pl

Operator Obrabiarek CNC

Kuźnia Polska S.A.O firmie

  • Skoczów, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Kuźnia Polska S.A.

Górecka 32

Skoczów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna obsługa obrabiarki 3-osiowej (tokarka lub frezarka).

Nasze wymagania

  • Mile widziana umiejętność optymalizacji istniejących procesów obróbczych,
  • Znajomość co najmniej jednego ze sterowań: preferowane FANUC 31i-B, OKUMA OSP, MAZATROL 640M, HEIDENHAIN, CNC - C00 lub innego - do przyuczenia,
  • Interpretacja istniejących programów obróbczych oraz ich edycja,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość zasad pomiarów kontrolnych i interpretacji wyników.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę, w zorientowanej na nowoczesne technologie firmie,
  • Dynamiczne i pełne szacunku środowisko pracy, dające możliwość wymiany doświadczeń w różnorodnych zespołach,
  • Oferujemy pracę w ciekawym technologicznie zakładzie o zmodernizowanym parku maszynowym,
  • Okazujemy szacunek wszystkim pracownikom, oferujemy pracę kandydatom w każdej grupie wiekowej, ponieważ potrafimy docenić współpracę międzypokoleniową. Najmłodszy pracownik ma 19 lat, a najstarszy 68 lat,
  • Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, nagrody jubileuszowe, premie, dodatki, dofinansowanie do wypoczynku, paczki na święta, kolonie dla dzieci, dowóz do i z pracy, posiłki profilaktyczne, dofinansowanie do nauki,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Praca w systemie trzyzmianowym,
  • Możliwość przystąpienia do atrakcyjnego grupowego ubezpieczenia na życie,
  • W każdej sytuacji możesz liczyć na pomoc całego zespołu.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Lider w Polsce w produkcji odkuwek matrycowych kutych na gorąco.

Od 2015 w grupie Mangata Holding S.A. notowanej na giełdzie papierów wartościowych w Warszawie.

Operator Obrabiarek CNC, Górecka 32, Skoczów