Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator obrabiarek CNC

  • Redzikowo (pow. słupski), Słupsk, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-09-06
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Należąca do kanadyjskiej firmy Thomson-Gordon Group Inc. zajmuje się produkcją przyjaznych dla środowiska łożysk ślizgowych oraz systemów uszczelnień dla branży morskiej oraz energetyki wodnej.

    Miejsce pracy: Słupsk (okolice), Redzikowo (pow. słupski)

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie
    • Kontrolowanie procesu obróbki pod kątem jakości
    • Ocena stanu i wymiana narzędzi obróbczych
    • Praca w oparciu o zasady BHP
    • Ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Obsługa przyrządów pomiarowych
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
    • Umiejętność pisania programów obróbczych będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach oraz kursach
    • Pełne przeszkolenie na stanowisku pracy
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
    • Stabilne zatrudnienie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do T-G DNALOP Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Proszę o zapoznanie się z poniższą klauzulą informacyjną dotycząca przetwarzania danych osobowych:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma T-G DNALOP Sp. z o. o. z siedzibą w Redzikowie przy ul. Przemysłowej 11; Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i nie będą udostępnianie innym odbiorcom.
    3. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 RODO              oraz Kodeks pracy.
    4. Odbiorcą danych osobowych jest T-G DNALOP Sp. z o.o.
    5. Posiada Pani/Pan prawo do:
      żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
      wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
      przenoszenia danych,
      wniesienia skargi do organu nadzorczego,
      cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
    6. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu
    7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy w trakcie trwania procesu rekrutacji.
    Podstawa: art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie RODO).