Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator obrabiarek CNC

GP Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Andrzeja Struga 80A

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • praca zgodnie z powierzonym zakresem obowiązków.

Nasze wymagania

  • pracy w systemie dwuzmianowym;

  • umiejętność obsługi maszyn warsztatowych;

  • umiejętność czytania rys. technicznego;

  • mile widziana umiejętność obsługi maszyn CNC.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • pracę jako operator obrabiarek CNC DMG MORI i HAAS.

Firma GP Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie /prawobrzeże/ posiada wieloletnią tradycję w wielu dziedzinach produkcji i usług. Oferta firmy obejmuje plastyczną obróbkę metali oraz przetwórstwo tworzyw sztucznych przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Specjalizujemy się w produkcji systemów zabezpieczeń drogowych, stalowych konstrukcji budowlanych, a także elementów do przemysłu motoryzacyjnego. Poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator obrabiarek CNC - również do przyuczenia.

Przewiń do profilu firmy