Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator obrabiarek CNC

"TOBZAMER" S.C.O firmie

"TOBZAMER" S.C.

Żegańska 1

Warszawa

Firma TOBZAMER działająca w od 1993 r. specjalizuje się w usługach  z zakresu obróbki skrawaniem świadczonych dla innych podmiotów gospodarczych. Realizujemy zamówienia jednostkowe, krótkoseryjne oraz średnioseryjne.

Aktualnie poszukujemy do naszego Zakładu z siedzibą w Warszawie przy ul. Żegańskej 1  kandydata na stanowisko:
OPERATROR OBRABIAREK CNC

Główne zadania:

Obsługa maszyn i urządzeń w pionie produkcji zgodnie z przyjętymi standardami (BHP, jakość, wydajność) w oparciu o plan produkcyjny w tym :

  • Obsługa centrów frezerskich CNC - 3 osiowych
  • Obsługa centrów frezerskich CNC - 5 osiowych
  • Obsługa innych obrabiarek CNC
  • Przygotowanie maszyn do procesu produkcji - ustawianie, przezbrajanie, korygowanie parametrów
  • Przygotowywanie podstawowych prostych programów CNC.
  • Prowadzenie procesu produkcyjnego, kontrola wyrobów, uzupełnianie materiałów na stanowisku pracy
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą w systemie elektronicznym,
  • Utrzymanie założonej efektywności pracy maszyn oraz jakości wytwarzanych produktów.
  •  Współpraca z działami wspierającymi pion produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne kierunek mechaniczny
  • doświadczenie zawodowe w obsłudze obrabiarek CNC ( w tym centrów frezerskich CNC)
  • dobra znajomość obróbki skrawaniem
  • dobra znajomość rysunku technicznego wykonawczego
  • mile widziana znajomość systemów sterowania maszyn CNC Heidenhain i Sinumerik
  • dokładność i rzetelność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • świadczenia z ZFŚS
  • doskonalenie kwalifikacji zawodowych,
  • wsparcie pionu technologicznego oraz kierownictwa firmy
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne