Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator obrabiarek CNC

"TOBZAMER" S.C. IWONA TOBIASZ DARIUSZ TOBIASZO firmie

  • Żegańska 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

"TOBZAMER" S.C. IWONA TOBIASZ DARIUSZ TOBIASZ

Żegańska 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa centrów frezerskich CNC - 3 osiowych

  • obsługa centrów frezerskich CNC - 5 osiowych

  • obsługa innych obrabiarek CNC

  • przygotowanie maszyn do procesu produkcji - ustawianie, przezbrajanie, korygowanie parametrów

  • przygotowywanie podstawowych prostych programów CNC.

  • prowadzenie procesu produkcyjnego, kontrola wyrobów, uzupełnianie materiałów na stanowisku pracy

  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą w systemie elektronicznym,

  • utrzymanie założonej efektywności pracy maszyn oraz jakości wytwarzanych produktów.

  • współpraca z działami wspierającymi pion produkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne kierunek mechaniczny

  • doświadczenie zawodowe w obsłudze obrabiarek CNC ( w tym centrów frezerskich CNC)

  • dobra znajomość obróbki skrawaniem

  • dobra znajomość rysunku technicznego wykonawczego

  • mile widziana znajomość systemów sterowania maszyn CNC Heidenhain i Sinumerik

  • dokładność i rzetelność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • umowę o pracę

  • świadczenia z ZFŚS

  • doskonalenie kwalifikacji zawodowych

  • wsparcie pionu technologicznego oraz kierownictwa firmy

  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy

  • praca na dwie zmiany 6-14, 14-22

  • możliwość dodatkowego zarobku dla osób otwartych na nadgodziny (standard to 40 godzin tygodniowo, z dobrowolną możliwością nadgodzin)

Firma TOBZAMER działająca w od 1993 r. specjalizuje się w usługach z zakresu obróbki skrawaniem świadczonych dla innych podmiotów gospodarczych. Realizujemy zamówienia jednostkowe, krótkoseryjne oraz średnioseryjne.

Przewiń do profilu firmy