Logo Pracuj.pl

Operator Obrabiarek Konwencjonalnych

Pratt & Whitney Rzeszów S.AO firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa konwencjonalnych maszyn obróbczych typu tokarka, frezarka, szlifierka
  • Ustawianie części, przyrządów obróbczych, dobór narzędzi obróbczych
  • Wykonywanie pomiarów narzędzi i obrabianego detalu
  • Analiza dokumentacji technologicznej pod kątem spełnienia wymagań wykonawczych operacji
  • Przestrzeganie zasad panujących w firmie wynikających z Regulaminu Pracy
  • Wykonywanie poleceń przełożonego
  • Utrzymywanie stanowiska, maszyny, oprzyrządowania, narzędzi i sprawdzianów w należytym porządku.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność analizy dokumentacji wykonawczej operacji
  • Doświadczenie zawodowe jako operator tokarki, frezarki lub szlifierki konwencjonalnej
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym.

To oferujemy

  • Interesuje Cię atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Istotny jest dla Ciebie pakiet benefitów (m.in. pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatna opieka medyczna, przyzakładowa przychodnia lekarska)
  • Chciałabyś/Chciałbyś stać się częścią zespołu który uczy i motywuje do działania
  • Zwracasz uwagę na bezpieczeństwo w miejscu pracy
  • Chciałabyś/Chciałbyś rozwijać Swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w programie Scholar – dofinansowanie do studiów, kursu języka angielskiego.

Pratt & Whitney Rzeszów S.A

Pratt & Whitney Rzeszów jest światowej klasy producentem silników lotniczych do śmigłowców oraz samolotów cywilnych i wojskowych na świecie , m.in. Airbus, Boeing, Lockheed Martin.

Pratt & Whitney Rzeszów wdraża strategię 2020, określając, jakim przedsiębiorstwem ma być w przyszłości. Jej brzmienie to: „Technologia. Produkt. Dobre miejsce pracy”.

Zapraszamy do aplikacji.

Operator Obrabiarek Konwencjonalnych, Rzeszów